ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансії в Україні та в Києві

КЗоТ України

ВУЗи України



 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 

Статті

 25 порад при підготовці до співбесіди
Пропонуємо стислий звід порад для претендентів, складений Маргарет Стін — автором популярних книг і статей з успішного працевлаштування.
 
 Запитання, котрі варто поставити на співбесіді
Давши точні та чіткі відповіді на запитання інтерв’юера, ви, у свою чергу, маєте поставити ряд власних питань. Тим паче що вам дійсно важливо якомога більше довідатися про характер майбутньої роботи, про умови та можливості, надавані новим працівникам.
 
 Перше враження про кандидата: з чого воно складається?
Пунктуальність, зовнішній вигляд, поведінка на співбесіді, коммунікабельність, схильність до конфліктів...
 
 Співбесіда: на що слід звернути увагу
Готуючись до співбесіди, дуже важливо провести попереднє знайомство з організацією, у якій ви хочете працювати. Це дасть можливість впевнено почуватися під час зустрічі, а також дозволить підготувати конкретні запитання.
 
 Співбесіда? Зберігайте впевненість!
Збираючись на співбесіду з роботодавцем або до кадрового агентства, слід підготуватися до запитань, які будуть вам поставлені. І хоча інтерв'юер зазвичай до певної міри імпровізує, існує все ж таки коло питань, що прозвучать майже напевно. Тож чим краще ви підготуєтеся, тим природніше та переконливіше будете виглядати на співбесіді.
 
 Увійти, сісти, подивитися, промовчати... потрібно правильно!
Ф. Эндікот з Бостону (США) на основі опитування менеджерів з персоналу здійснив ранжування причин відмови у отриманні роботи. Думаєте, на першому місці виявилося що-небудь, пов'язане з професійним досвідом або ж кваліфікацією? Аж ніяк! Причина номер один: «Жалюгідний зовнішній вигляд».
 
 Як не стати жертвою провокації інтерв'юера на співбесіді
Отже, ви — у повній бойовій готовності. Склали ідеальне резюме, озброїлися інформацією про роботодавця, освіжили подих і необхідні навички, підготували виграшні відповіді на типові запитання, виспалися і правильно вдяглися...Не хотілося б вас розчаровувати — проте цього не досить.
 
 Як оцінити результати співбесіди
Вправний здобувач намагається отримати максимум результатів від кожної співбесіди навіть у випадках, коли наражається на пряму відмову чи розуміє, що роботу йому, швидше за все, не запропонують. Якщо після співбесіди ви можете чітко сформулювати і оцінить результати по кожному з зазначених вище чотирьох пунктів, ви відвідали співбесіду недарма. А для того, щоб правильно оцінити свої результати, їх слід порівняти з тим, чого досягає дійсно вправний здобувач.
 
 Як провести співбесіду
Існує величезна кількість книг, статей, заміток, навіть цілих зведень правил для претендентів — і при цьому лиш жалюгідні крихти інформації дістаються людям «по інший бік барикад»: працедавцям. А між тим людина, що вперше стикається з необхідністю провести співбесіду, наражається на безліч труднощів. Про що питати? Як питати? Як оцінювати відповідь? На що звертати увагу в першу чергу? Як «вичислити» недобросовісного претендента, який тільки й вміє що порох у вічі пускати? Що ж, основні (та найбільш типові) питання, що їх радять задавати на співбесіді, такі...
 
 «Продайте» себе роботодавцю (ще раз про співбесіду)
Запрошення на співбесіду, тобто на зустріч з роботодавцем, можна сприймати як запрошення на переговори про укладення угоди. Ви пропонуєте скористатися товаром, який у вас є,— тобто продати свої знання й уміння за відповідну винагороду, а роботодавець вправі купити їх у вас чи одного з ваших конкурентів, якщо ваші докази будуть не достатньо переконливими.
 
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.




Jobs.ua рекомендує переглянути:





Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу


 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.



Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.