ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Увійти, сісти, подивитися, промовчати... потрібно правильно!
Увійти, сісти, подивитися, промовчати... потрібно правильно!
Зовнішній вигляд людини — це не тільки одяг, взуття або зачіска. Людина може бути одягнена досить скромно, але триматися при цьому впевнено і з гідністю. При підготовці до співбесіди та в її ході чимало претендентів усю свою увагу звертають на запитання інтерв'юера та власні відповіді. Проте правильні відповіді не створять належного враження, якщо претендент поводитиметься неправильно.

Зовнішній вигляд

Якщо ви прагнете досягти висот у мистецтві самопрезентації, доцільним буде простудіювати один із спеціальних підручників. Як мінімум же потрібно вміти одягатися відповідно обстановці. Універсальним одягом є діловий костюм. Жодних екстравагантностей у кольорі, у запаху (різкі парфуми), косметиці.
Чоловіку легше вирішити цю проблему. Проте пригадую випадок, коли кандидат, що претендував на роботу з досить скромною платнею, був відхилений замовником через золотий швейцарський годинник на руці. Така дорога річ виявилась недоречною.

Ви прийшли на інтерв'ю

Краще прийти трохи раніше, але при цьому не намагатися потрапити до інтерв'юера до часу. Якщо є така можливість (а вона часто є), краще побути в офісі, придивляючись до того, як він виглядає та що в ньому робиться. Непоганий спосіб більше довідатися про фірму, де ви хочете працювати. При вході до службового приміщення не слід стукати в двері. Це досить типова помилка, перенос норм побутового етикету до сфери ділового спілкування. Просто відкрийте потрібні двері, розгляньтесь і виберіть, до кого звернутися. Той же, хто стукає в двері, мимоволі демонструє відсутність впевненості, хоча, як правило, це всього лиш наслідок незнання правил ділового етикету.

Як правильно сісти

Іноді, коли вам пропонують сісти, є можливість вибрати місце, а іноді єдиний стілець розташовано не кращим чином. Наприклад, боком до інтерв'юера. Не слід соромитися повернути або переставити стілець, створюючи зручний простір для спілкування. Таким поводженням ви дасте зрозуміти інтерв'юеру, що він має справу з людиною, впевненою в собі, ініціативною, з організаторською жилкою. А от пасивний кандидат, що задовольняється незручним місцем, справляє жалюгідне враження.

Поза

Через позу ми також формуємо враження про себе. Іноді кандидат, що прийшов з портфелем, папкою або сумкою, тримає ці предмети на колінах. Краще знайти місце і відкласти їх, звільнивши руки. Вільні руки можуть будуть потрібні, коли ви почнете розповідати й переконувати.

Поза повинна бути досить відкритою. Добре, коли руки лежать на колінах або на столі (хоча б одна рука). Намагайтеся повернутися до інтерв'юера, щоб не викликати у нього відчуття вашої відстороненості.

Ноги краще ставити прямо, не схрещуючи їх під стільцем. Поза «нога на ногу» деяким інтерв'юерам не подобається, тому будьте обережні. До речі, якоюсь мірою можна «зеркалити» позу самого інтерв'юера.

Зоровий контакт

Дехто дотримується помилкової думки, що дивитися співрозмовникові прямо у вічі непристойно. А дехто взагалі про це не задумується. І під час співбесіди занадто часто дивиться в стелю чи вбік. Ця помилка — одна з найбільш розповсюджених.

Інформація передається від людини до людини не лише через слова, але й за допомогою інтонації, пози, жестів, міміки. Уважно дивлячись на співрозмовника, ви включаєте усі канали сприйняття інформації. І, звичайно, краще розумієте його. А також справляєте враження зацікавленої, впевненої у власних силах людини. А от відведений убік погляд — це не просто втрата інформації, а ще й елемент жалюгідного зовнішнього вигляду.

Не менш важливо дивитися на інтерв'юера, коли говорите вже ви. Тоді мова стає більш переконливою. Спостерігаючи за виразом обличчя, позою та рухами співрозмовника, легше зрозуміти, як саме він сприймає ваші слова. І при необхідності скорегувати свою розповідь.

Жестикуляція

Важко говорити переконливо, якщо руки «зв'язані». Прото багато хто сам себе зв'язує, наприклад з'єднуючи руки «у замок» або ж приліплюючи їх до колін. Помірна і правильна жестикуляція додає мові переконливості. Цікаво, що жестикуляція тісно зв'язана із зоровим контактом.

Той, хто не дивиться на співрозмовника, зазвичай не робить корисних жестів. Зате частіш дозволяє собі рухи, які працюють проти нього. Наприклад, крутить у руках авторучку або смикає що-небудь. Як правило (і часто неусвідомлено) такі жести сприймаються як ознаки хвилювання і невпевненості.

Паузи

Той, хто хоче добре і переконливо говорити, повинен уміти тримать паузи — наприклад, висловивши одну чи кілька думок, зупинитися й уважно поглянути на співрозмовника, ніби очікуючи на його реакцію. Часто при цьому може бути отримана інформація, що дозволить більш точно побудувати подальшу розповідь. А от якщо ви замовчите та почнете дивиться десь убік чи в підлогу, у співрозмовника може виникнути думка, що вам більш нічого сказати. Правильна пауза повинна супроводжуватися правильною позою, правильним поглядом і правильним виразом обличчя.
Іноді інтерв'юер може за допомогою паузи випробовувати претендента. Інтерв'юер поставив запитання — ви відповіли. Інтерв'юер мовчить. Створюється стресова ситуація. Не витримуючи стресу, людина часто намагається щось додати, хоча на питання вона вже відповіла. Таке «доповнення» часто працює проти кандидата. Слід уміти витримувати паузи, демонструючи спокій, увагу та готовність до продовження розмови.

Міміка

Типовий американський заклик «Smіle!» означає «Посміхайтесь!». Роботодавець скоріше запросить на роботу благополучного переможця. Якщо ви посміхаєтесь, у вас більше шансів справити враження саме такої людини. А якщо ви увесь час говорите з нудним або напруженим виразом, то й шансів створити позитивне враження у вас значно менше. Проте, ясна річ, усі добре в міру. Не слід посміхатися безупинно. Якщо посмішка — досить частий гість на вашому обличчі (у тому числі під час пауз), то це зазвичай сприймається добре.

Той, хто не просто говорить правильні речі, але робить це правильно, за інших рівних умов скоріше справить враження на роботодавця — і отримає пропозицію роботи.Валерій Поляков,
президент кадрового об’єднання «Метрополіс»
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.