ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Перше враження про кандидата: з чого воно складається?
Перше враження про кандидата: з чого воно складається?
Пунктуальність
 • Кандидат приходить: вчасно; із запізненням; не в призначений час і без попереднього дзвінка.
 • Кандидат з різних причин відкладає вже призначену співбесіду.
 • Якщо кандидат не встигає на призначений час: дзвонить, попереджуючи про запізнення; не дзвонить, але перепрошує, коли приходить; виправдовується, повідомляючи справжні або вигадані причини запізнення; не перепрошує і не виправдується; стверджує, що співбесіду було призначено саме на цей час (каже неправду).
 • Які документи (оригінали, копії) кандидат приносить із собою: не приносить навіть основних документів; приносить лише ті, котрі йому сказали принести; приносить усе, що є (включаючи грамоту з дитячого садка).
Зовнішній вигляд
 • Одяг, взуття (якість, охайність, стиль, нове чи старе).
 • Руки, нігті (чистота, охайність, манікюр, довжина нігтів; колір — для жінок).
 • Стрижка, зачіска (стиль, акуратність; для чоловіків — як давно стригся, борода/вуса — ступінь доглянутості; для жінок із пофарбованим волоссям — як давно не фарбувалася, колір).
 • Вираз обличчя.
 • Постава.
Поведінка на співбесіді
 • Вітання (яке, як звертається, як представляється).
 • Як займає запропоноване місце: відразу сідає; попередньо оглядається; вибирає найбільш зручне для себе місце, можливо ігноруючи запропоноване вами.
 • Дистанція: прагне присунутися; сідає подалі; відхиляється в процесі розмови; частково відвертається; навалюється на ваш стіл; розкладає на столі принесені документи й особисті речі.
 • Сидить: занадто розкуто; в «затиснутій» позі, на краєчку стільця; на «американський манер»; рівно, спокійно.
 • Чи задає питання, і які саме.
 • Чи записує що-небудь у процесі співбесіди.
Коммунікабельність
 • Як багато говорить.
 • Чи часто перебирає ініціативу в діалозі.
 • Як «тримає паузу»: поспішає заповнити її монологом; спокійно чекає, доки ви поставите запитання; мовчки нервує; ставить власні питання.
 • Чи вміє слухати співрозмовника: самозабутньо говорить, не звертаючи уваги на запитання; відволікається, забуває, про що говорив; перебиває, не дослуховує; слухає уважно; починає відповідати на запитання раніш, ніж ви його сформулювали.
 • Чи підтримує зоровий контакт: дивиться прямо на співрозмовника; говорить «у простір»; поглядає нишком; очі бігають.
 • Лексика, стиль мови (жаргон, слова-паразити, спец. термінологія).
 • Голос: тембр, інтонації, виразність, дефекти дикції, швидкість мовлення.
Схильність до конфліктів
 • Згадки про минулі конфлікти чи розбіжності з колегами, клієнтами, керівництвом.
 • Розповідь про зовнішні причини виникнення цих конфліктів, шляхи їх вирішення, колишні образи, зловтіха.
 • Реакція на провокативні питання.
 • Інтонація голосу: скандальність, вразливість, «стервозність».


По матеріалам сайту
www.vivactiv.ru
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.