ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансії в Україні та в Києві

КЗоТ України

ВУЗи України 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Як оцінити результати співбесіди
Як оцінити результати співбесіди
Радить Валерій Поляков, президент кадрового об'єднання «Метрополіс»:

Після співбесіди з роботодавцем чи його представником, претендент може мати різні результати:
  • Пропозицію вийти на роботу чи відмову в роботі, а також різного роду варіанти між явною пропозицією та явною відмовою.
  • Налагодження зв’язків (знайомство) з роботодавцем чи рекрутером, що може знадобитися в майбутньому.
  • Отримання консультації, яка може придатися у подальших пошуках.
  • Тренінг на проходження співбесіди, отримання нових знань та відпрацювання навичок, які можуть згодитись у майбутньому.
Вправний здобувач намагається отримати максимум результатів від кожної співбесіди навіть у випадках, коли наражається на пряму відмову чи розуміє, що роботу йому, швидше за все, не запропонують.
Якщо після співбесіди ви можете чітко сформулювати і оцінить результати по кожному з зазначених вище чотирьох пунктів, ви відвідали співбесіду недарма. А для того, щоб правильно оцінити свої результати, їх слід порівняти з тим, чого досягає дійсно вправний здобувач.

Робота чи відмова

Типовою помилкою є пасивність у з'ясуванні результатів співбесіди. Інтерв’юер закінчує співбесіду. Якщо це культурна та обізнана людина, то дякує претендентові й каже йому якісь теплі слова. І досить часто не каже нічого конкретного з приводу результатів. Або обіцяє зателефонувати після розмови з іншими кандидатами. Претендент прощається та йде.

Вправний здобувач таким результатом не задовольняється. І, наприклад, каже: «Спасибі, добре. Але я був би дуже вдячний, якби Ви прокоментували, наскільки підходящим кандидатом на цю посаду я Вам здаюсь». Не поспішайте підводитися — краще поставити це запитання тоді, коли ви ще сидите. Іноді однієї цієї фрази достатньо, щоб інтерв'юер почав говорити. Інколи ж слід виявити наполегливість — і таки добитися коментарів.

Також доцільно уточнити, коли чекати дзвінка. І, пославшись те, що вас у цей час важко застати, домовитися про те, щоб зателефонувати самому. Так ви певною мірою забезпечите собі можливість контролю за ходом розгляду вашої кандидатури.

Не кожному інтерв'юеру така наполегливість буде до вподоби. Проте у більшості випадків вона спрацює вашу користь. Ви не лише отримаєте додаткову інформацію для правильної оцінки результатів співбесіди, але й заробите додаткові бали, зарекомендувавши себе людиною конкретною та діловою.

Іноді може статися й так, що інтерв'юер буде змушений зізнатися, що не вважає вас підходящим кандидатом і оцінює ваші шанси дуже песимістично. Проте неприємна правда краще, ніж невідання. Тим більше що, отримавши фактичну відмову, ви можете продовжити бесіду — і досягти хоча б непрямих результатів. Мова про них піде нижче.

Корисні контакти

Ви можете запитати, чи є зараз або ж чи очікуються у майбутньому вакансії, для яких ви були б підходящим кандидатом. І чи не може інтерв'юер порекомендувати вам фірму, де саме зараз є потреба в фахівцях вашого профілю. Також доцільно обговорити з інтерв'юером (особливо якщо це кадровик великої компанії чи рекрутер кадрової агенції) ваш можливий дзвінок у майбутньому — на випадок якщо з'явиться щось підходяще.
Вести цю розмову слід дуже привітно і доброзичливо, щоб вас запам'ятали як приємну людину і гідного фахівця.

Консультація

Можна використати інтерв'юера у якості безплатного консультанта. Наприкінці співбесіди не соромтесь попросити поради з поліпшення резюме. Запевняю вас — у багатьох випадках вам не відмовлять і дадуть дуже слушні зауваження. Можна ставити й інші запитання. Наприклад, сказати інтерв'юеру про те, що вам, напевно, доведеться бувати й на інших співбесідах — і запитати, що саме у вашій поведінці та манері відповідати можна було б поліпшити чи змнити.

Доречно також попросити поради з приводу варіантів пошуку роботи. Або поцікавитися оцінкою обгрунтованості ваших зарплатних очікувань. Впевнений, що відповіді на такі питання були б цікаві багатьом. Проте не зовсім доречна скромність чи сором'язливість заважають отримати таку інформацію. Не соромтеся. «Дитя не плаче — мати не розуміє». У більшості випадків, ставлячи запитання, ви не втрачаєте, а виграєте.

Тренінг

Претендентам, недостатньо спокушеним у пошуку роботи і самопрезентації, я рекомендував би ходити на співбесіди навіть тоді, коли пропозиція не здається досить привабливою. Ходити, щоб потренуватися. Дуже важливо при цьому правильно налаштуватися — і не сприймати можливі невдачі як психологічну травму.

У деяких закордонних посібниках рекомендується вести записи за підсумками співбесід. Фіксувати, які питання було задано. Аналізувати свої відповіді та відпрацьовувати більш вдалі їх варіанти. Тоді кожна співбесіда буде сприйматись як корисний тренінг — а ви поступово перетворитесь на вправного і успішного претендента.

То як же оцінити результати співбесіди? Досить просто. Потрібно лише замислитись над тим, чи достатньо ви постаралися і чи зуміли досягти кожного з чотирьох результатів, розглянутих початку цієї статті.Валерій Поляков,
президент кадрового об’єднання «Метрополіс»
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу


 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.