ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Цікава робота
Цікава робота
З дитинства нас запитують: «Ким ти хочеш бути?» (або ж у більш коректній формі: «Ким ти хочеш стати?»). Відповідь залежить від віку запитуваного, його настрою на той момент і серйозності ставлення до проблеми. Тільки не слід розраховувати, що в такий спосіб відбудеться повна профорієнтація. Не кожен дорослий здатен відповісти на це запитання, а для дитини чи підлітка це взагалі дуже важко.

Що означає бути кимось? Що означає бути бухгалтером? продавцем? менеджером? Просто назвавши себе, скажімо, начальником, людина не стає ним. Бути начальником — значить робити те, що робить начальник (бухгалтер, продавець, менеджер...). Виконуючи відповідні дії, людина отримує результат і має певну компенсацію — гроші, безпеку, повагу з боку оточуючих.

Отже, підходимо до ключа формули. Існує цикл бути — робити — мати, і розглядати його слід з найбільш зрозумілого боку. Тому найбільш некоректне питання (яке, на жаль, дуже часто ставиться психологами): «Ким ти хочеш бути?». Правильніше було б запитати: «Що ти хочеш робити?». А оптимальний варіант: «Що ти хочеш мати?». Коли людина визначить для себе, що вона хоче мати, то, знаючи, що вміє робити, вона вирахує, ким для цього треба бути.

Сядьте за стіл. Покладіть перед собою аркуш, розділений на три колонки. Над крайньою правою напишіть «мати», над середньою — «робити», а над крайньою зліва — «бути». Тепер напишіть, що ви хочете мати: гроші, становище, будинок на Карибах, машину. Пишіть чесно — крім вас, цей листок ніхто не побачить. У середній колонці викладіть все те, що вмієте робити. Знов-таки все по максимуму — всі знання, навички, уміння, як рук, так і голови. Не бійтесь писати занадто багато — гірше, якщо щось прогавите. Написали? Тепер найскладніше. Базуючись на змісті середньої колонки, у крайній лівій напишіть, ким вам треба бути чи стати, щоб робити те, що ви вмієте. Це і буде бажаний список потенційних професій. Тепер виключіть з цього списку явно неможливе (тільки не перестарайтесь!) — те, що залишиться, і буде реальним. З'єднаєте горизонтальними лініями пункти з колонки «мати» з найбільш придатними пунктами з колонки «бути». Проробіть аналогічні дії із середньою і лівою колонками.

Таким чином ви провели просту, але дуже ефективну профорієнтацію і визначили кілька напрямів розвитку (за кількістю горизонтальних ліній). Тепер залишається почати їх реалізацію — але вже «зліва направо»: ви знаєте, ким вам треба бути чи стати, що при цьому потрібно робити і що ви матимете в результаті. Діючи за цією схемою, ви не будете залежати від везіння. На удачу сподіваються лише зневірені. У вас же є план. Задайте йому часові рамки — і відтепер ваше майбутнє залежить тільки від вас!

Михайло Студнєв
«Работа и зарплата»,
http://www.d-mir.ru/journal/riz/
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.