ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Інтриги на роботі, або ж Таємні ігри кар'єри
Інтриги на роботі, або ж Таємні ігри кар'єри
Існує безліч способів підступної поведінки, що використовуються у боротьбі за владу в компаніях. Ми опишемо брудні методи, що зустрічаються найчастіше — наклеп, шантаж, фальшива дружба. Все це — типові зразки нечесної поведінки.

Наклеп і чутки

Напевно найпоширеніша форма інтриги — це наклеп, чи дискредитація. Інтриган поширює негативну інформацію про «жертву», бажаючи дискредитувати її, погіршити загальну думку про неї. При цьому, залежно від обставин, інтриган звертається (напряму чи опосередковано) до деякої впливової особистості, наприклад до керівника майбутньої жертви. Він може звернутися до вашого шефа або до секретаря шефа і повідомити заплановану негативну інформацію.

Як протистояти обмові та наклепу? Яких попереджувальних контрзаходів вжити? Насамперед можна говорити про два запобіжних заходи

По-перше, це побудова стосунків із шефом. Якщо вам вдалося налагодити добрі відносини, якщо між вами існує порозуміння, то шеф повірить саме вашим словам і вашим спробам спростувати неправдиву інформацію. І якщо ви — Боже збав! — станете жертвою чуток, він допоможе вам вжити контрзаходів і буде захищати вашу позицію.

По-друге, це добрі стосунки з колегами одного з вами рангу. Чим більше у вас друзів, тим швидше ви дізнаєтесь про те, що хтось каже про вас погані речі. Друзі потрібні і для оборони — саме вони підтримають вас і захистять ваше добре ім'я. Та і взагалі, як відомо, чим більше у вас друзів, тим краще.

Шантаж

Шантаж — це загроза викрити помилку чи «слабке місце» жертви у разі, якщо вона не стане виконувати бажані для шантажиста дії чи приймати певні рішення. Відкрити, оприлюднити слабкість жертви означає у цьому випадку інформувати вище керівництво фірми.

Здирникам також доводиться несолодко, оскільки шантаж — це кримінал, який до того ж сприймається більшістю людей як дія, безумовно гідна відрази. Багато хто вважає факт шантажу достатнім приводом для звільнення причетної до таких дій людини. Тому шантажист має завважати, що в разі, якщо про його дії стане відомо, доведеться звільнитися з організації.

Як протидіяти шантажу? У якості загальних заходів можна рекомендувати уникать різного роду «слабких місць». Краще мати чисту совість і не демонструвати оточуючим свої слабкості, особисті проблеми та пристрасті. Якщо у вас виникає спокуса порушити правила фірми чи навіть закон, завжди думайте про можливі наслідки, про те, що згодом вас можуть шантажувати.

Фальшива дружба

«Фальшива дружба» у компанії означає, що хтось підлизується до вас з недобрим наміром. Цей «хтось» зазвичай прагне використати довірчі відносини, щоб нашкодити вам.

Найчастіше зустрічається такий спосіб: той, кого ви вважаєте своїм, заводить розмову про шефа і провокує вас на неприємні висловлювання про керівництво. Потім інформує про це шефа — і ось вам ситуація, у якій ви виглядаєте дуже непристойно і нелояльно.

Зрозуміло, існує безліч інших способів використання так званої «дружби» проти вас. Що ви можете зробити у такому випадку? Усі дії групуються у двох основних напрямах.

Перше: залишайте недоброзичливцям якомога менше можливостей для використання ваших слів. Намагайтеся не говорити погано про інших (і насамперед про керівництво). По можливості не розповідайте про ваші слабкості, особисті проблеми, помилки.

Друге: фальшивих друзів не так просто виявити. Перевіряйте, що насправді їх цікавить. Зокрема, якщо хтось дуже інтенсивно намагається підлизуватися вас, слід виявити особливу стійкість. Спробуйте з'ясувати справжні мотиви. І нехай ви будете здаватись надто недовірливим — краще проявити пильність.

Фальшивий друг може поставити за мету публічно продемонструвати колегам і керівництву вашу некомпетентність і професійну неспроможність. При цьому інтриган активно провокує жертву на помилкові дії. А для цього йому треба дуже добре знати жертву і мати можливість схиляти її до помилок цілеспрямованою помилковою інформацією. Як правило, пастка готується в повсякденних ситуаціях, в тихі робочі будні. А згодом жертву свідомо поставлять в становище, коли вона зробить помилку,— і ця помилка буде продемонстрована всім.

За матеріалами закордонних ЗМІ
http://www.job-today.ru
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.