ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансії в Україні та в Києві

КЗоТ України

ВУЗи України 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Звільнюємось по-розумному
Звільнюємось по-розумному
Взагалі працівник починає цікавитися пошуком нової роботи у трьох основних випадках:
  1. Стара робота з певних причин вже не влаштовує працівника.
  2. Працівник (знову ж таки — з певних причин) більш не влаштовує стару работу.
  3. І робота, і працівник одне одного начебто влаштовують — проте «медовий місяць» у їх стосунках вочевидь позаду.
Здавалося б, кожен з цих варіантів простий та зрозумілий. Проте основна маса людей, опинившись в будь-якій з зазначених ситуацій, починає рухатися доволі хаотично. Більшість можливостей залишаються не врахованими — зате всі помилки, які лише можна було зробити, обов’язково робляться.
Пізніше ми розглянемо кожну ситуацію більш уважно — а поки дамо лише ті поради, що знадобляться у будь-якому випадку.

Отже, коли необхідність зміни роботи повністю усвідомлена і внутрішньо прийнята, докладіть зусиль, щоб видобути зі «старої роботи» все, що можливо, а саме:

Інформацію

Вісім шансів з десяти, що шукати роботу ви будете у тій самій галузі. А це означає, що всі контакти, зв'язки та знайомства, заведені вами (і не лише вами) на фірмі, яку ви збираєтеся полишити, ще ой як знадобляться. Тому не варто чекати, поки ваші наміри звільнитися дійдуть до керівництва,— акуратно скопіюйте на диск/дискетку/флешку (або ж просто відішліть на домашній e-mail) усі бази даних, до яких у вас (поки ще) є доступ.
Не будемо зараз знемагати від сумнівів стосовно етичності такого вчинку. Зрештою, ви теж доклали чимало зусиль до поповнення цих баз.


Далі: уважно придивіться до особливостей взаємодії відділів вашої фірми. Не виключено, що деякі процеси налагоджені там принципово краще, ніж на майбутньому місці вашої роботи. Чому б не зміцнити своє становище — і ще під час випробувального терміну запропонувати новому керівництву якесь організаційне нововведення?
(гм… а це ж певно що був промисловий шпіонаж…)

Знайомства

Готуючись до звільнення, постарайтесь обмінятись контактними даними з якомога більшою кількістю співробітників, тепер майже колишніх. Земля кругла — і невідомо ще, як повернеться життя. Хтось допоможе вам, комусь допоможете ви.

Подумайте, хто з партнерів вашої фірми, з якими вам випадало спілкуватися, може стати у пригоді і на новому місці. Можливо, перед звільненням варто зателефонувати їм (хоча б і з надуманого приводу)? Незайве освіжити у їх пам’яті, як приємно мати справу з таким чемним, тямущим і просто чарівним співрозмовником. (До речі, говорити про очікуване звільнення зовсім не обов'язково.) Між іншим, зовсім непогано було б зберегти нормальні стосунки з керівництвом. Врешті-решт, ви ж не дружину з трьома дітьми покидаєте без засобів існування — а всього-навсього один офіс змінюєте на інший. То з якої речі гримати дверима й псувати стосунки? Тим більше що, як ми вже казали, земля має форму кулі.

«Папірці»

Часи махрової бюрократії начебто минули — проте зайвий папірець з підтвердженням ваших досягнень все одно не завадить.

Можливо, ви — як представник своєї організації — брали участь у якихось конференціях, симпозіумах, круглих столах. Може бути й так, що фірма проводила для своїх працівників (а отже і для вас) ті чи інші тренінги. Не виключено також, що проект, над яким працювали саме ви, здобув особливу відзнаку на профільній виставці. Усьому можна знайти документальне підтвердження — і зняти з нього копію.

Цілком можливо, що обіги фірми за час вашої роботи (і завдяки їй) зросли — чи, приміром, ідеї вашого відділу або й особисто ваші ідеї принесли організації позаплановий прибуток або ж заощадили якісь ресурси. Все це не завадило б пригадати — і, що називається, взяти на олівець. Якщо ваш внесок до спільної справи можна підтвердити документально (накази з подяками, грамоти тощо) — зніміть з цих документів копію. Певна річ, якщо не йдеться про іменну шаблюку, презентовану вашому відділові вдячним керівництвом.

Рекомендації

Це, в принципі, теж «папірці» — проте підхід до них особливий. Якщо ви маєте передчуття, що звільнення не обійдеться без скандалу, проте все одно хочете отримати хороший відгук про свою роботу, схитруйте. Наприклад, за тиждень до звільнення «зберіться» на вихідні десь у Париж — і попросіть у керівництва позитивну характеристику (ясна річ, у посольство! щоб отримати візу…). Якщо ж відпустити вас повинні цілком мирно й благопристойно, з рекомендаціями проблем буде менше — та все одно не зволікайте, намагайтесь отримати рекомендаційного листа ще до остаточного звільнення. Чому? Все просто: якщо після вашого відходу у відділі виникнуть якісь проблеми зі строками чи якістю виконання робіт, винним виявитесь саме ви. Так-так, ви все правильно почули! Уявіть себе на місці колег: кому хочеться визнавати власну провину, коли можна звалити її на колишнього співробітника?
Логіка проста: людина вже звільнилася, їй вже байдуже — ну от нехай і віддувається. Словом, не виключено, що вже через тиждень після звільнення вам не те що рекомендацій — руки не дадуть.

Компромат

Сумно, але факт: потрібно бути готовим до того, що на вас спробують заощадити. Як мінімум, не заплативши останньої зарплати (чи заплативши лише «офіційну» її частину). Якщо ви вважаєте, що ці гроші не варті головного болю, це одне. Але якщо відстояти своє для вас справа принципу, тоді заздалегідь (поки ще матимете доступ до необхідної інформації) продумайте, за яке місце найзручніш схопити шефа, щоб змусити розпрощатися по-чесному. Що це буде: фото із закритої вечірки чи звіти у податкову, зфальшовані бухгалтерією,— дивіться самі. Проте не перегніть палиці — навесні й без того знаходять забагато трупів.

І насамкінець — коли питання вашого звільнення вже вирішене і обговорене з керівництвом, підіть красиво. Надішліть партнерам та клієнтам офіційні листи (особливо якщо ви займали ключову посаду), сповістіть їх, що ви звільнюєтесь і що надалі з ними працюватиме інша людина. Повідомте, скільки задоволення і обопільної вигоди приносила робота з такими чудовими партнерами. Навійте їм впевненість у тому, що фірма, яку ви (на жаль!) залишаєте, лиш про те і дбає, щоб якомога повніш ущасливити своїх партнерів і клієнтів. Загалом, покажіть всім, що ви — цивілізована людина, а не мстивий абориген (і так — ніби мимоволі — додайте, що тепер ви працюватимете на фірмі такій-то з такими ось телефонами)…


Олена Чапленко
компанія "Джобс Україна"
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу


 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.