ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
У пошуках місця під сонцем
У пошуках місця під сонцем
У кожного професіонала є власна «записна» історія про те, як починався його трудовий шлях і як він знайшов себе. Ми не беремося рекомендувати безвідмовні рецепти — на жаль, їх просто не існує. У кожного свій початок, свій старт. Проте існують деякі ідеї, які будуть корисними тому, хто починає шукати свою першу роботу. Ці ідеї нам хотілося б викласти на прикладі Сергія, що прийшов на консультацію в персонал-центр, аби визначитися з майбутньою професією, а також дізнатися, як саме студенти мають заповнювати графу «досвід роботи» у резюме?

Історія Сергія К.

Сергій — студент соціологічного факультету університету, і, як усякому студентові четвертого курсу, йому хочеться зрозуміти — що попереду? Як почати «будівництво» кар'єри — або хоча б яким чином випускники одержують цікаву роботу?

Частину дня Сергій працює в рекламній агенції. Півроку тому він почав з посади кур'єра, а зараз став менеджером. Агентство не дуже велике, сфера діяльності — розміщення реклами клієнтів у ЗМІ. Попрацювавши деякий час, Сергій відчув, що вже не бачить у своїй роботі сенсу: усе знайоме, нецікаво, перспектив жодних. Проте гнітила не лише відсутність кар'єрного росту. Річ у тім, що Сергій ще не визначився остаточно з майбутньою професією. З одного боку, його приваблює робота маркетолога — та у той же час йому хотілося б спробувати себе і у якості менеджера з персоналу. Університет звичайно дає лише теоретичні знання в широкій сфері діяльності. А як вибрати саме професію — те конкретне заняття , якому хочеться присвятити майбутнє?

Що ж робити?

У студентської пори є одна безумовна перевага: шанс спробувати себе в усьому. І навіть якщо не заробити при цьому, те хоча б отримати реальний досвід.

Якщо розглядати роботу маркетолога, доцільно було б вибрати кілька маркетингових компаній, а також фірм, у яких є окрема маркетингова служба. Підвезти туди своє резюме — і постаратися особисто домовитись про участь у роботі над якимись проектами у якості стажиста або практиканта. Грошей така робота не принесе, зате у вас з'явиться можливість отримати славнозвісний «досвід роботи», А також зрозуміти, у чому реально полягає робота маркетолога і чи варто зв'язувати з нею майбутнє. Якщо ж пощастить добре зарекомендувати себе, фірма може взяти молодого перспективного фахівця на постійну роботу.

Найпростіший спосіб «примірити» на себе роботу менеджера з персоналу — розпочати роботу в рекрутинговому агентстві. Правда, зараз у більшості з них пропонується робота за відсотки — але це непоганий досвід і, крім того, можливість познайомитися з різними компаніями (адже персоналу потребують найрізноманітніші фірми — від транснаціональних корпорацій до невеликих вітчизняних підприємств).

Робота рекрутера здатна навчити багатьом корисним речам. Ви матимете можливість спілкуватися з різними людьми, дізнаєтесь, який попит та пропозиція існують на даний момент на ринку праці, навчитесь проводити співбесіди і вести переговори. Багато менеджерів з персоналу починали свій шлях саме в кадровому агентстві. Проте зазначимо, що тут важливо не помилитися з вибором самого агентства. Краще звернутися у фірми, що проводять навчання нових співробітників.

Можливість вибору

На відміну від тих, хто вже залишив стіни вузів і мусить думати про постійну роботу, у студентів є можливість попрацювати в різних компаніях. Строк роботи на одному місці може бути нетривалим — всього два чи три місяці. Зазвичай цього досить, щоб зрозуміти, чи не помилилися ви дверима і чи підходить вам ця професія і ця компанія.

Студентські роки — це час пошуку себе і майбутньої професії. Часта зміна роботи виглядає цілком природньо, і в майбутньому не доведеться виправдуватися перед роботодавцем, пояснюючи свої «стрибки» з одного місця на інше.

Щоб уникнути гіркого розчарування, не варто розглядати роботу лише і тільки як можливість заробітку. Розповіді «колишніх» студентів про те, як у студентські роки їм вдавалося заробляти 700 баксів на місяць, трохи застаріли. Не те щоб вас безсовісно обманювали — просто часи змінилися. І якщо у вас немає якихось зовсім вже непересічних здібностей (або впливових батьків), вам доведеться робити кар'єру самому, «з нуля». І дуже важливо міцно закласти фундамент свойого майбутнього.

Юрій Пасс,
керівник центру «Робота сьогодні»

Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.