ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансії в Україні та в Києві

КЗоТ України

ВУЗи України 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
У пошуках місця під сонцем
У пошуках місця під сонцем
У кожного професіонала є власна «записна» історія про те, як починався його трудовий шлях і як він знайшов себе. Ми не беремося рекомендувати безвідмовні рецепти — на жаль, їх просто не існує. У кожного свій початок, свій старт. Проте існують деякі ідеї, які будуть корисними тому, хто починає шукати свою першу роботу. Ці ідеї нам хотілося б викласти на прикладі Сергія, що прийшов на консультацію в персонал-центр, аби визначитися з майбутньою професією, а також дізнатися, як саме студенти мають заповнювати графу «досвід роботи» у резюме?

Історія Сергія К.

Сергій — студент соціологічного факультету університету, і, як усякому студентові четвертого курсу, йому хочеться зрозуміти — що попереду? Як почати «будівництво» кар'єри — або хоча б яким чином випускники одержують цікаву роботу?

Частину дня Сергій працює в рекламній агенції. Півроку тому він почав з посади кур'єра, а зараз став менеджером. Агентство не дуже велике, сфера діяльності — розміщення реклами клієнтів у ЗМІ. Попрацювавши деякий час, Сергій відчув, що вже не бачить у своїй роботі сенсу: усе знайоме, нецікаво, перспектив жодних. Проте гнітила не лише відсутність кар'єрного росту. Річ у тім, що Сергій ще не визначився остаточно з майбутньою професією. З одного боку, його приваблює робота маркетолога — та у той же час йому хотілося б спробувати себе і у якості менеджера з персоналу. Університет звичайно дає лише теоретичні знання в широкій сфері діяльності. А як вибрати саме професію — те конкретне заняття , якому хочеться присвятити майбутнє?

Що ж робити?

У студентської пори є одна безумовна перевага: шанс спробувати себе в усьому. І навіть якщо не заробити при цьому, те хоча б отримати реальний досвід.

Якщо розглядати роботу маркетолога, доцільно було б вибрати кілька маркетингових компаній, а також фірм, у яких є окрема маркетингова служба. Підвезти туди своє резюме — і постаратися особисто домовитись про участь у роботі над якимись проектами у якості стажиста або практиканта. Грошей така робота не принесе, зате у вас з'явиться можливість отримати славнозвісний «досвід роботи», А також зрозуміти, у чому реально полягає робота маркетолога і чи варто зв'язувати з нею майбутнє. Якщо ж пощастить добре зарекомендувати себе, фірма може взяти молодого перспективного фахівця на постійну роботу.

Найпростіший спосіб «примірити» на себе роботу менеджера з персоналу — розпочати роботу в рекрутинговому агентстві. Правда, зараз у більшості з них пропонується робота за відсотки — але це непоганий досвід і, крім того, можливість познайомитися з різними компаніями (адже персоналу потребують найрізноманітніші фірми — від транснаціональних корпорацій до невеликих вітчизняних підприємств).

Робота рекрутера здатна навчити багатьом корисним речам. Ви матимете можливість спілкуватися з різними людьми, дізнаєтесь, який попит та пропозиція існують на даний момент на ринку праці, навчитесь проводити співбесіди і вести переговори. Багато менеджерів з персоналу починали свій шлях саме в кадровому агентстві. Проте зазначимо, що тут важливо не помилитися з вибором самого агентства. Краще звернутися у фірми, що проводять навчання нових співробітників.

Можливість вибору

На відміну від тих, хто вже залишив стіни вузів і мусить думати про постійну роботу, у студентів є можливість попрацювати в різних компаніях. Строк роботи на одному місці може бути нетривалим — всього два чи три місяці. Зазвичай цього досить, щоб зрозуміти, чи не помилилися ви дверима і чи підходить вам ця професія і ця компанія.

Студентські роки — це час пошуку себе і майбутньої професії. Часта зміна роботи виглядає цілком природньо, і в майбутньому не доведеться виправдуватися перед роботодавцем, пояснюючи свої «стрибки» з одного місця на інше.

Щоб уникнути гіркого розчарування, не варто розглядати роботу лише і тільки як можливість заробітку. Розповіді «колишніх» студентів про те, як у студентські роки їм вдавалося заробляти 700 баксів на місяць, трохи застаріли. Не те щоб вас безсовісно обманювали — просто часи змінилися. І якщо у вас немає якихось зовсім вже непересічних здібностей (або впливових батьків), вам доведеться робити кар'єру самому, «з нуля». І дуже важливо міцно закласти фундамент свойого майбутнього.

Юрій Пасс,
керівник центру «Робота сьогодні»

Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу


 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.