ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Як знайти роботу
Як знайти роботу
Не секрет, що роботу завжди краще шукати, коли ви ще працюєте (і працюєте успішно) — проте в житті всяке трапляється. Може статися так, що ви потрапите під скорочення, або ж на нинішньому місці роботи просто немає перспектив для кар'єрного зростання. Наші поради допоможуть безболісно перенести всі негоди і знайти нову стартову площадку для розвитку кар'єри.

Не панікуйте!

Подивіться на зміну у кар'єрі як на початок нового шляху. Скористайтеся цим як можливістю для створення кращої кар'єри. Тепер у вас з'явився час, щоб знайти роботу з кращою зарплатою, чи кращим графіком, чи, зрештою, ближче до будинку.

Не засуджуйте колишню компанію

Під час інтерв'ю не критикуйте колишню компанію. Пам’ятайте, що потенційний працедавець нічого не знає про ваші професійні навички і про ситуацію у попередньому колективі. У першу чергу він буде проектувати вашу думку про колишню роботу на себе. Хто знає — чи не будете ви через кілька місяців тими ж фарбами описувати і його?

Намагайтесь пояснити причини звільнення зі старого місця роботи об'єктивно, без зайвого негативу.

Перепишіть своє резюме

Візьміть своє старе резюме — і перепишіть. Перш ніж додати туди нові досягнення й обов'язки на останній роботі, перегляньте записи про минулі роботи і вирішіте, які з них можна видалити. Майбутні працедавці та рекрутери хочуть знати, що чудового трапилось у вашій кар'єрі нещодавно, а не п'ять років тому.

Взагалі, краще довірити створення резюме фахівцям. Якщо ви досягли рівня топ-менеджера, то більшість експертів порадять запастися принаймні одним професійно написаним резюме. До речі, правило, відповідно до якого резюме обов'язково повинно було уміщатися на одній сторінці, уже застаріло. Зараз рекрутери надають значно більше уваги змістові CV, аніж його формі. Головне — ваше резюме повинно містити свіжу та докладну інформацію про вас.

Скористайтеся можливостями інтернету

Після того як з допомогою електронної пошти ви розіслали нове резюме з коротким повідомленням про пошук роботи, час взятися за пошук роботи у мережі Інтернет. Зараз практично усі великі компанії і рекрутингові агенції мають представництво в глобальній мережі — і саме там інформація про наявність вакансій оновлюється найчастіш.

Подумайте про продовження освіти

Якщо вам поталанило — і ви отримали вихідну допомогу, можливо, варто подумати про продовження навчання або ж про здобуття нового ступеню? Дистанційне навчання в онлайнових університетах зробило одержання освіти простішим, ніж будь-коли. В онлайновому університеті ви можете пройти навчання, узгоджуючись із власним темпом та графіком.

Крім того, ви напевно зможете підшукати щось цікаве на ринку MBA. Можливо, це допоможе вам радикально змінити область професійної діяльності.

З рекрутерами будьте конструктивні

При спілкуванні з рекрутерами не слід виявляти зайву наполегливість. Безумовно, якщо на протязу якогось часу ви не одержуєте інформації про долю свого резюме, варто зателефонувати в агентство. Однак дзвонити щодня не слід. Повірте, ніщо так не дратує рекрутера, як нав'язливі кандидати. Якщо ваша кандидатура не здається їм ідеальною для даної вакансії, ваша наполегливість лише зашкодить вам у майбутньому — коли у агенції з'явиться щось більш для вас підходяще. Загублений час — втрачені можливості

Не варто затягувати пошук нової роботи. Навіть якщо у вас досить засобів для того, щоб довгий час не працювати, постарайтеся все ж таки цього не робити. Якщо ваше ім'я надовго пропаде з поля зору, то й ринкова вартість теж неминуче знизиться.

Валерій Поляков
президент Кадрового об'єднання "Метрополіс"
http://www.metropolis.ru/
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.