ru ua Робота в Києві. Вакансії й резюме. Робота в Україні. Працевлаштування
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансії в Україні та в Києві

КЗоТ України

ВУЗи України 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 
Шукають пожежники, шукає міліція...
Шукають пожежники, шукає міліція...
Традиційно в ході пошуку використовується один із наступних каналів:
  • залучення знайомих, друзів, родичів, сусідів, колишніх колег тощо;
  • надсилання резюме за оголошеннями в спеціалізованих газетах та журналах, а також на інтернет-серверах;
  • звернення до державної служби зайнятості або ж у кадрові агенції.
Словом, у пошуку роботи людина так само неоригінальна, як і у повсякденні. Рідко хто з нас зважується відійти від торованих шляхів. А між тим можна ж, скажімо, не лише вивчати чужі оголошення — а й опублікувати власне. Так само чому б не озброїтись довідником типу «Жовтих сторінок», не зазирнути до розділу, де подаються координати фірм підходящого напряму діяльності,— і не зателефонувати до їх відділу кадрів. Зрозуміло, що у більшості цих організацій у конкретно взятий момент часу відкритих вакансій не буде. Але ж це «у конкретно взятий момент» — завтра ситуація може змінитися, а у менеджера з кадрів вже акуратно підшите ваше резюме (а до того ж збереглося приємне враження від телефонної розмови з вами).
Зрештою, навіть найпоширеніші методи пошуку роботи приховують значно більше можливостей, ніж може здатись на перший погляд.

Пошук через знайомих

Коло осіб, до яких ви можете звернутися, насправді значно ширше, ніж може видатись. Добре б залучити, приміром, колишніх однокурсників — адже ви отримували одну й ту спеціальність. Тому цілком можливо, що Катя з паралельної групи саме зараз змінює місце роботи і може порекомендувати замість себе вас — людину, що має таку ж освіту і аналогічний досвід. І в будь-якому разі хтось із однокурсників підкаже, яка компанія може відчувати зараз потребу у фахівцях вашого профілю.

Ще одна порада: у трьох випадках з чотирьох знайомі й далека рідня одразу ж після розмови забудуть про ваші проблеми. Хоча й обіцяли посприяти. Тому домовтесь про те, щоб час від часу телефонувати їм — і цікавитись, як почуваються ваші справи. Багатьох це дисциплінує. І взагалі — перетворіться на бюрократа. Складіть список друзів та родичів, які можуть (і обіцяли!) допомогти,— і раз на кілька днів нагадуйте їм про себе. Певна річ, не втрачаючи такту і почуття міри.

Як і в будь-якій іншій справі, де має місце людський чинник, у пошуку роботи чудово діє підкуп. Багато хто з ваших приятелів стане клопотатися про вас як про рідного, якщо ви твердо пообіцяєте їм, скажімо, чверть своєї першої платні. А чому б ні? Особливо якщо йдеться про влаштування до солідної фірми з серйозними зарплатами. (порада про всяк випадок: гроші краще віддавати — хтозна як повернеться життя... не кажучи вже про елементарну порядність)

Газети, журнали, інтернет

Спробуйте дати інформацію про себе не лише у виданнях, присвячених працевлаштуванню, а й у вузькоспеціалізованих газетах та журналах, що їх читають ваші потенційні роботодавці. Особливо ефективним цей крок буде у випадку, якщо ви не студент без досвіду роботи, а серйозний фахівець досить вузького профілю.
У інтернеті за розташування даних на спеціалізованих сайтах грошей не беруть. У більшості випадків. Однак передбачаються і платні послуги. За суто номінальну плату ваше резюме буде розташоване в особливо вигідному місці — і, відповідно, буде показуватись потенційному роботодавцеві одним з перших.

У будь-якому випадку, яким би з шляхів і методів пошуку роботи ви не скористалися, намагайтесь дивитись на цю зміну у вашому житті як на можливість кар'єрного зростання, шанс знайти роботу з кращою платнею, ліпшим графіком — чи хоча б просто ближче до дому.

Не панікуйте і не скімліть — невдахи нікому потрібні, та й ціняться невисоко. Ваше завдання — запропонувати свої виняткові якості та величезний досвід якомога більшій кількості «покупців». І якщо з-поміж безлічі способів пошуку ви скористаєтесь усіма доступними — ваші шанси серйозно зростуть.

Проте «знайти роботу» — ще не означає «отримати роботу». Необхідно добитися, щоб з усіх претендентів обрали саме вас. Перший крок на шляху до цього — правильно складене резюме. Про це ми поговоримо наступного разу.


Олена Чапленко
компанія "Джобс Україна"
Повернутися до списку...
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу


 
Шукаєте роботу? Перегляньте основні регіони на порталі Jobs.ua:
Робота в Києві - Робота в Харкові - Робота в Одесі - Робота в Донецьку - Робота в Дніпрі
Робота у Львові - Робота в Запоріжжі - Робота в Виниці - Робота в Миколаєві - Робота в Черкасах
Також на порталі Jobs.ua для шукачів та роботодавців працюють такі інформаційні розділи:
Посадові Інструкції - Трудовий договір - Управління персоналом - ВУЗи України: університети, інститути" - Курси
Пошук роботи - Підбір персоналу - Статистика зарплат - Приклади резюме - КЗоТ - Класифікатор професій - Рубрики - Регіони
jobs.ua

Трохи про найбільші міста України

Київ є столицею України з більш ніж 5 мільйонами населення. Робота в Києві на нинішньому етапі розвитку характеризується великою кількістю вакансій через існування гострої нестачі кваліфікованих кадрів. Особливо затребувані робочі спеціальності - будівельники, робітники на підприємства і склади. Харьків – один з найбільших промислових міст України, мегаполіс з майже двохмільйонним населенням. Робота в Харькові є для всіх, за офіційними даними, кількість відкритих вакансій в Харкові на сьогодні становить понад 13 тисяч. Одеса — найбільше місто-порт на Чорному морі. На нинішньому етапі розвитку робота в Одесі характеризується нестачею здобувачів в сфері торгівлі. Дніпро, ще одне місто-мільйонник, є не тільки красивим містом, а й центром всієї індустрії Придністров'я. У зв'язку з розташуванням міста, робота в Дніпрі є завжди. Львів – це культурний центр Західної України з населенням близько 735 тисяч чоловік, потужний індустріальний регіон. Робота у Львові має свою специфіку - відкриті вакансії в основному на поліграфічні та юридичні спеціальності. Запоріжжя – регіон величезних можливостей, місто металургів. Робота в Запоріжжі в основному пропонується на заводах. По промисловому потенціалу місто займає 3 місце в Україні.Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.