ru ua Резюме Україна. Робота й працевлаштування >> Резюме в Україні >> Бізнес / стратегії / консалтинг
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

????????????? ?????? - "???????? ??????"

????? → ??????????

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок
 
 

??????? - Робота

?????? ? ????? ?????? ?????? ?????? ?????? ???? ?????? ???? ??????


 
 
 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 

JOBS.ua – сучасний веб-портал по працевлаштуванню!

Увага! JOBS.ua – зайдіть на новий портал з пошуку роботи, підбору персоналу та освіти. Унікальна пропозиція від vip-роботодавців та великих компаній для шукачів. Якісна база резюме з усіх професійних областей для роботодавця. Всі вузи України, мовні школи, навчання за кордоном для студентів та абітурієнтів. Інформаційний розділ консультацій стосовно питань з трудового права, статті та аналітика ринку праці.
 

Робота - Нові вакансії в Україні

 Новий пошук резюме Відображати: детально | стисло
Знайдено резюме: 1


Резюме: Менеджер

Львів, 05 февраля 2017, воскресенье, 18:02
 
З/П: 6000 грн 
Графік роботи: повний робочий день  
Освіта: вища  
Стать: Жіноча
Вік: 29
 
Резюме

Кіндзер Світлана Ярославівна

Про себе:

Народилась: 10 березня 1987 року
с. Ліщин
Жидачівський р-н
Львівська обл.
тел. (096)4871365
email: manenka_ia@ukr.net

Освіта:

У 2004 році поступила у Львівську Комерційну Академію.
У 2008 році здобула базову вищу освіту за напрямком підготовки "Економіка і підприємництво" та здобула кваліфікацію бакалавра з банківської справи.
У 2009 році закінчила Львівську комерційну академію і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Банківська справа» та здобула кваліфікацію спеціаліста з банківської справи.
У 2010 році пройшла курси і отримала посвідчення «Використання сучасних інформаційних технологій» та оволоділа теоретичними знаннями з бухгалтерського обліку та практичними навичками роботи з програмою «Бухгалтерський облік» пакету 1С: Підприємство в середовищі операційної системи Microsoft Windows – 7 версія.
У 2016 році пройшла підготовку на курсах «Підготовка Водіїв Категорії В» в Автошколі ФОП Бахмацький А.А. і отримала Посвідчення водія В категорії.

Мій досвід роботи:

З початку 2011-по серпень 2012 року працювала в Adelina Call Center.
В цій компанії працювала на посадах:
З 2011 року оператором вхідної телефонної лінії на напрямку мобільного зв’язку MTS на утриманні абонентів, які бажали розірвати договір, а також на напрямку по налаштування послуг і інформаційному напрямку з консультацій по дзвінках і балансу.
З 2012 року працювала менеджером по напрямку кабельного телебачення і інтернет Воля на обслуговуванні вхідної лінії нових абонентів які тільки підключили послуги, а також постійних абонентів, які користувались послугами компанії. Надавала консультації по рахунках, послугах, налаштуваннях, а також підключала і продавала послуги компанії клієнтам, які бажали підключитись.

З вересня 2012 року працювала спеціалістом вхідних дзвінків в Прат «Фарлеп – Інвест» по напрямку телефонія, інтернет Vega
З жовтня 2013 року знаходилась в декретній відпустці по догляду за дитино до 3- ох річного віку.
З серпня 2016 року працюю в Прат «Фарлеп – Інвест» на посаді «Спеціаліст обслуговування клієнтів Центру обслуговування м.Львів».

Додатково про себе:

Володію мовами: українська, російська.
ПК на рівні впевненого користувача.
Знання Word, Exсel, Internet, Електронної пошти.
Дисциплінована, акуратна в роботі.
Грамотна і чітка вимова.
Уважність, дисциплінованість, стресостійкість, акуратність в роботі, бажання вчитися.
Сімейний стан: заміжня, виховую сина.
Шукаю роботу з офіційним оформленням по трудовій книжці, в Сихівському районі ( Бажано район Іскра).
 
Рубрики: Бізнес / стратегії / консалтинг Бухгалтерія / банк / фінанси / аудит Комп'ютерні технології / IT / WEB
 
Перелік резюме:
ПІБ: Кіндзер Світлана Ярославівна
Телефон: +380964871365
E-mail: manenka_ia@ukr.net
Резюме № 354878Резюме з: 1 по 1 (із 1) Сторінки:  1 
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.