ru ua Резюме Україна. Робота й працевлаштування >> Резюме в Україні >> Бухгалтерія / банк / фінанси / аудит
Робота в Україні Вакансії Резюме Пошук резюме Пошук вакансій КЗпП Терміни  
   

Персональний вхід

e-mail:
пароль:

Забули пароль Реєстрація
 

Реклама


Онлайн тижневик - "Пропоную Роботу"

Архів → Переглянути

Робота в Україні

усі регіони>>
Робота Україна
Робота Київ
Робота Дніпропетровськ
Робота Донецьк
Робота Запоріжжя
Робота Львів
Робота Миколаїв
Робота Одеса
Робота Полтава
Робота Севастопіль
Робота Харків
Робота Черкаси

Сервіси - Робота

Розмістити резюме
Розмістити вакансію
Пошук резюме
Пошук вакансій
КЗпП
Статті
Контакти
Мапа сайту
FAQ
Каталог ссилок


Реклама - Робота

Работа в Украине и в Киеве

Вакансии в Украине и в Киеве

КЗоТ Украины

ВУЗы Украины 

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме

Робота в Києві. Робота в Україні: пошук вакансій та резюме. РОБОТА В УКРАЇНІ - новий Інтернет-сервіс з пошуку роботи і підбору персоналу по Києву та Україні. Здобувачам надається можливість розмістити резюме, а роботодавцям - розмістити вакансії у нашій базі даних. Сподіваємося, Ви знайдете наш ресурс корисним у пошуку роботи і персоналу, а також іншої необхідної інформації з працевлаштування в Україні.
 

JOBS.ua – сучасний веб-портал по працевлаштуванню!

Увага! JOBS.ua – зайдіть на новий портал з пошуку роботи, підбору персоналу та освіти. Унікальна пропозиція від vip-роботодавців та великих компаній для шукачів. Якісна база резюме з усіх професійних областей для роботодавця. Всі вузи України, мовні школи, навчання за кордоном для студентів та абітурієнтів. Інформаційний розділ консультацій стосовно питань з трудового права, статті та аналітика ринку праці.
 

Робота - Нові вакансії в Україні

 Новий пошук резюме Відображати: детально | стисло
Знайдено резюме: 1


Резюме: фінансист, касир, економіст, секретар, помічник секретаря

Київ, 25 июля 2018, среда, 16:47
 
З/П: 12000 грн 
ОР: 3 роки 
Графік роботи: вільний графік  
Освіта: незакінчена вища  
Стать: Чоловіча
Вік: 22
 
РЕЗЮМЕ
Кирпа Данило Ігорович
Тел. +(380) 63-80-87-236
+(380) 98-03-81-673
E-mail: 3505601511kdi@gmail.com
3505601511@mail.gov.ua
Facebook: https://www.facebook.com/danylo.kyrpa
Адреса: 01103, м. Київ, вул. Михайла Бойчука, буд. 40А, кв. 341.

Мета: Бажання працювати і професійно зростати в професійному колективі в динамічній компанії з високим рівнем корпоративної культури, ефективно використовувати свої знання і досвід.

Бажана посада: фінансист, касир, економіст, секретар, помічник секретаря, організатор,адміністратор.
Професійний досвід:
• 01.07.2015р. – 08.07.2015р. - ООО «Равіола», м Дніпро, вул. Героїв Сталінграда, 151, Т, посада: Помічник секретаря.
• Грудень 2015р. – Квітень 2016р. – «Велика Кишеня», м. Київ, вул. Григоренко, 26, посада: Касир. +380 (44) 593-82-54
• Квітень 2016р. – Січень 2017р. – «Велика Кишеня», м. Київ, вул. пр. Голосіївський, 58а, +380 (44) 593-82-54, посада: Касир.
• Червень 2017р. – Січень 2018р. - ФОП Швець В.І. «Хостел Київ-Арт», м. Київ, Подільський р-н, вул. Костянтинівська, 20/14, 29, Посада – адміністратор. +380930133300
• Січень 2018р. – Квітень 2018р. – ФОП Давиденко О.М. «Scenario Cafe», м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Саксаганського, 129а, посада: Офіціант. +380973538835
• Квітень 2018р. – Липень 2018р. - ТОВ «Ашан Україна Гіпермаркет», Auchan Rive Gauche, м. Київ, Дарницький р-н, вул. Здолбунівська, 17, посада: касир з обслуговування клієнтів. +380(44)-593-23-05
Освіта:
• Вересень 2012р. – Червень 2015р. - Дніпропетровський Регіональний центр Професійно-Технічної освіти, Кваліфікований спеціаліст з професії: Оператор Комп’ютерного набору 1 категорії, Контролер-касир 2 категорії.

• Вересень 2015р. – Червень 2017р. - Державний вищий навчальний заклад Київський Транспортно – Економічний коледж Національного Транспортного Університету, факультет: менеджменту та туризму, спеціальність: Фінанси і Кредит, Молодший спеціаліст з Фінансів і Кредиту.

• Вересень 2017р. – Червень 2020р. - Національний транспортний університет. Факультет ФМЛТ, спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування, спеціаліст з Фінансів і Кредиту денне відділення, бакалавр, незакінчене вище.
Додаткова інформація: маю навички роботи з програмами в Microsoft Office, робота на сайті Booking.com, досвід роботи з документами, робота з бухгалтерськими документами (первинні документи), робота в розміщенні гостей, робота з РРО.
Особисті якості: відповідальний, вмію працювати в колективі, комунікабельний, пунктуальний, здатний швидко навчатися, стресостійкий, аналітичне мислення, вміння швидко орієнтуватися в ситуації, що склалася і самостійно приймати рішення, цілеспрямований, наполегливий і прагну до професійного росту.
 
Рубрики: Бухгалтерія / банк / фінанси / аудит
 
Перелік резюме:
ПІБ: Кирпа Данило Ігорович
Телефон: +380638087236
E-mail: 3505601511kdi@gmail.com
Резюме № 355259Резюме з: 1 по 1 (із 1) Сторінки:  1 
 
Робота - uajobs сучасний ресурс з працевлаштування в Україні. Сподіваємось, що пошук роботи, резюме, вакансії в Києві та Україні з нашою допомогою стане для Вас зручним і корисним. Ресурс не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують користувачі ресурсу.
Наши проекты: работа в Киеве и Украине на Jobs.ua, вакансии в Украине на Vakansii.ua, резюме в Украине на Resume.ua, Тренинги в Украине на Training.ua, Должностные инструкции на Profi.ua, Аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua

 
Ищете работу? Просмотрите основные регионы на портале Jobs.ua:
Работа в Киеве - Работа в Харькове - Работа в Одессе - Работа в Донецке - Работа в Днепре
Работа во Львове - Работа в Запорожье - Работа в Виннице - Работа в Николаеве - Работа в Черкассах
Также на портале Jobs.ua для соискателей и работодателей работают следующие информационные разделы:
Должностные инструкции - Трудовой договор - Управление персоналом - ВУЗы Украины: университеты, институты - Курсы
Поиск работы - Подбор персонала - Статистика зарплат - Примеры резюме - КЗоТ - Классификатор профессий - Рубрики - Регионы
Работа в Украине:
вакансии, резюме

Немного о самых крупных городах Украины

Киев является столицей Украины с более чем 5 миллионами населения. Работа в Киеве на нынешнем этапе развития характеризируется большим количеством вакансий из-за существования острой нехватки квалифицированных кадров. Особо востребованы рабочие специальности – строители, рабочие на предприятия и склады. Харьков – один из крупнейших промышленных городов Украины, мегаполис с почти двухмиллионным населением. Работа в Харькове есть для всех, по официальным данным, количество открытых вакансий в Харькове на сегодня составляет более 13 тысяч. Одесса — самый крупный город-порт на Чёрном море. На нынешнем этапе развития работа в Одессе характеризируется нехваткой соискателей в сфере торговли. Донецк обладает огромным экономическим потенциалом. Работа в Донецке характеризируется острой нехваткой специалистов в сфере бухгалтерии, инженерии и производства. Днепропетровск, еще один город-миллионник, является не только красивейшим городом, но и центром всей индустрии Приднестровья. В связи с расположением города, работа в Днепропетровске есть всегда. Львов – это культурный центр Западной Украины с населением около 735 тысяч человек, мощный индустриальный регион. Работа во Львове имеет свою специфику – открыты вакансии в основном на полиграфические и юридические специальности. Запорожье – регион огромных возможностей, город металлургов. Работа в Запорожье в основном предлагается на заводах. По промышленному потенциалу город занимает 3 место в Украине. Севастополь - город, где уровень безработицы по сравнению с другими областными центрами намного ниже. Работа в Севастополе наиболее представлена в сфере экономической деятельности – в ней заняты 190 тысяч специалистов. Современный Луганск - один из крупнейших городов Украины, важный политический, культурный и научный центр. Работа в Луганске в основном подразумевает труд на заводах и технических предприятиях. Крым с центром в городе Симферополь является одним из крупнейших курортных и туристских рекреаций всего Черноморского побережья. Работа в Симферополе в основном сезонная – ведь основная часть населения занята в туризме.
 
copyright by Uajobs 2005-2016.
Все права защищены.